PASŁĘK

„Kamienica Księżycowa” powstaje w samym centrum Starego Miasta, na styku ulic Chrobrego i Aptecznej w Pasłęku.  To kamienica, której wygląd utrzymany będzie w estetyce staromiejskiej z nutą nowoczesności. Znajdować się w niej będą nowoczesne apartamenty i lokale usługowe. Jest to niewątpliwie prestiżowa lokalizacja, która zapewni wysoki komfort mieszkania każdemu właścicielowi apartamentu w „Kamienicy Księżycowej”.

W Kamienicy znajdować się będzie dziewięć apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i rodzaju -od 42 m2 do 73,70 m2 z ogródkami, z balkonami i bez balkonów, jedno i dwupoziomowe. Do każdego Apartamentu przynależy komórka Lokatorska (obowiązuje osobna cena za Komórkę Lokatorską)Dodatkowo mieścić się w niej będą dwa dwupoziomowe  lokale użytkowe usytuowane na parterze i poziomie -1.

W sąsiedztwie Kamienicy znajdują się punkty handlowo-usługowe, Kościół, Urząd Miejski, plac zabaw dla dzieci, nowopowstały duży parking miejski- to wszystko sprawia, że zakup nieruchomości w tym miejscu to najlepszy wybór i doskonała inwestycja na przyszłość.

Planowane zakończenie budowy „Kamienicy Księżycowej” to IV kwartał 2020 roku.

 

 

 

 

KWIDZYN

W 2020r. planowane jest rozpoczęcie budowy budynku wielorodzinnego w Kwidzynie przy ul.Wł. Łokietka.

 

 NR TEL 695 696 046

biuro@maradbudownictwo.pl

Kontakt

Biuro Sprzedaży:

82-300 Elbląg
Bielnik Pierwszy 3G

Adres

Zapraszamy:

pn-czw 11:00 - 16:30
lub indywidualny termin spotkania

Godziny Otwarcia

Social media